İzleyiciler

Hürriyet Gündem

7 Temmuz 2011 Perşembe

hafiflik
galiba ihtiyacımız olan şey bu. hafiflik hissi. gerçekten hissedilebilen bi şey. kat kat giyinmek, çantaya olur olmadık ne varsa tıkmak, yağmuru var, karı var, nemlendiricisiz olmaz, bi eldiven atalım eller önemli, kulaklığım nerde acaba...sonra aradığını bir türlü bulamayıp çantayı olduğu gibi boşaltmak, sevgilinizin sabırsızlanması annenizin hayıflanması vs. vs.
 öncelik anneannelerimizin iş çantaları:) bilmemne kuyumculuk olanları da vardı:)
                                                         yaratıcılık işte.  herşey mümkün!                                                                   özellikle bunu çok sevdim!
sol baştaki ayakkabı bana ait. migrosta mutfak alışverişi sırasında keşfettim kendisini ve büyük bir aşk yaşıyorum. zaradaki çiçekli ayakkabıya benziyor, onun kadar rahat ayrıca. ve çok ucuz. 19.99!


bütün bir kış bu hengamede geçmişken ve yaz da gelmişken hafiflemenin mutluluğunu tarif edemem. bi kot bi tshirt, olmadı tiril tiril bi gömlek, güneş gözlüğü ve krem kokusu. bunların hepsine en güzel uyan da bez çantalar ve bez ayakkabılar. sandaletler de rahat ama çok yürümeye gelmiyor, çünkü tabanları çok ince, ayakların altını yakıyor bi süre sonra. 

1 yorum:

  1. Love the vintage bag!

    http://www.seren-dip-a-tea.blogspot.com/ Please follow me :D

    YanıtlaSil